Kendine Şans Ver.

 

Hep aynı başlangıç ve sonlardan sıkıldıysan,

Pazartesi başlayıp, Cuma‘ya kadar bile devam edemeyen sıkıcı listelerden bunaldıysan,

Tüm hafta harika beslenip, hafta sonu “kaçamak” adı altında “sağlıksız” bir sürü yiyecek yiyerek yeniden başa dönme fikrini bir türlü kavrayamadıysan,

Kahvenin yanında yiyecek bir şey bulamayıp paketli light ürünlere sığındıktan sonra, “içindekiler” kısmını okuyup bu “hafifliğin” nerede kaldığını son bir kez daha sorguladıysan,

Tüm gün kalori hesaplayıp, yediğin cevizleri bademleri saymaktan yorulduysan.. Özellikle de “dünyanın tüm bunları yapmak için çok da iyi bir yer olmadığını” düşünüyorsan,

Sağlığın, tartıda ani şekilde görülen 3-5 kilodan daha değerli bir şey olduğunu fark ettiysen,

Asıl sonucu aynada ve giysilerinde kendi gözlerinle görmek istiyorsan..

Olan biteni artık gerçekten yanlış anladığını kabul ettiysen,

Aklını, kalbini, bedenini ve kendini gerçekten iyi hissetmek, “gerçek” hafifliği keşfetmek istiyorsan..

Tüm hayatın boyunca, her yerde uygulayabileceğin; harika tatlılar, kurabiyeler ve ekmekler yerken nasıl inceldiğini gözlerinle görmek istiyorsan,

Aklını ve fikrini şu ana kadar bildiğin “klişeleşmiş” tüm gereksiz detaylardan arındırıp, gerçekten “anda” ve “zinde”“mutlu” hissedeceğin, gerçekten sürdürülebilir bir hayatı hak ettiğine inanıyorsan..

Kendine bir şans daha ver. Şu ana kadar neler denemedin ki?

Sadece 30 Gün Ya Da Belki Bir Yaşam Boyu?

 

Eğer sen de bu harika yaşam stilini bir kez olsun denemek istiyor; sadece 30 günde çok daha zinde, çok daha sağlıklı, kesinlikle daha ince ve daha mutlu hissetmek istiyorsan; aşağıdaki formu doldurabilir ve “30 Günde Daha İnce” programıma katılabilirsin. Detaylar ve çalışma şartları mail adresine iletilecektir.

Yeni yaşam stiline hoş geldin!

 

Sadece 30 Gün Dene ve Hayatın Değişsin!

 

 


Elif

Katılımcı / 30gündedahaince

Fotoğraflarıma baktıkça bakasım geliyor, o kadar memnunum ki sonuçtan. Kendimi çok daha sağlıklı hissediyorum, benim için en önemlisi bu diyebilirim. Sabahları kendimi yataktan kaldıramayan ben, gayet dinç bir şekilde uyuyup uyanıyorum. Güzel görünmek de cabası, kendime güvenim geldi. İyi ki programa denk gelmişim.

Yeliz

Katılımcı / 30gündedahaince

Bugün şirkete baklava geldi ve ben yemedim. En garip kısmı ise canım da istemedi. Şekeri bu kadar kolay bırakabileceğimi gerçekten düşünmemiştim.

Burcu

Katılımcı / 30GündeDahaİnce

Kendimi çok iyi hissediyorum. Bu yaşam stilini bir ömür sürdürmeyi çok istiyorum. Bu program ile gerçekten iyi başlangıç yapabildim.

Aylin

Katılımcı / 30gündedahaince

Programa başlamadan önce kafam çok karışıktı. Sosyal medyada herkes bir şey söylüyordu. Onu mu yesem bunu mu yemesem derken stresim iyice artmıştı. Bu programla üzerimdeki gereksiz stresten arındım. Bana kazandırdıkları için minnettarım.

Gözde

Katılımcı / 30gündedahaince

Giysilerim inanılmaz fark etti ve kendimi çok iyi hissediyorum. Bu yaşam stilini bırakmaya hiç niyetim yok.

Burcu

Katılımcı / 30gündedahaince

Beni vücuduma çöp kutusu muamelesi yapmaktan kurtardığınız için teşekkür ederim. Artık tatlı krizine girmiyorum, bu benim için mucizevi.

İdil

Katılımcı / 30gündedahaince

Çok daha hafif ve huzurlu hissediyorum. En güzeli ise yedikleriniz yüzünden suçluluk hissetmemek.

Damla

Katılımcı / 30gündedahaince

Bu programdan sonra mutfaktan çıkmaz oldum. Kendime harika yiyecekler yapıyorum ve motivasyonum oldukça yükseldi.

Zeynep

Katılımcı / 30gündedahaince

Kendimi daha iyi hissediyorum ve en güzeli ise hiçbir şeyden mahrum kaldığımı hissetmemek. Bu mükemmel.

Sidar

Katılımcı / 30gündedahaince

Bu yaşam stiline kesinlikle devam edeceğim. Artık canım yapay tatlıları istemiyor, istese de sağlıklı olanları istiyorum. Ne kadar teşekkür etsem az.

Seray

Katılımcı / 30gündedahaince

Giysilerimdeki fark bariz belli oldu, ayrıca insanlara kendi adıma şekersiz beslendiğimi söylemek oldukça zevkli. 5 yaşındaki oğlum için bile artık muzlu çilekli süt yapıyorum, 1 yaşındaki kızıma kendi yaptığım ekmekten yediriyorum. İyi ki yollarımız kesişmiş.


Bu program bir diyet programı değildir. 30 gün boyunca sağlıklı yaşamı deneyimlemeniz, yaşam stilinizi değiştirmeniz ve sağlıklı yaşama kolayca geçiş yapabilmeniz için özel tasarlanmıştır. Sağlıklı bir bedene ulaşmak için; dengeli + yeterli beslenme, düzenli egzersiz ve mental olarak iyi hissetmek olmazsa olmazdır. Eğer kronik bir hastalığınız ya da herhangi bir sağlık probleminiz varsa veya hamileyseniz mutlaka kendi doktorunuzun önerilerini uygulamalısınız. Program sonucundaki fiziksel değişimler kişiden kişiye göre değişiklik gösterebilir, her birey eşsizdir.